Beşiktaş’ta öncelik Türkiye Kupası’na çevrildi!

Çaykur Rize maçında son dakikada alınan galibiyet, Beşiktaş’a Ziraat Türkiye Kupası maçı öncesinde doping oldu. Yönetim, bir yandan teknik adam arayışını devam ettirirken, 7 Mayıs’ta Ankaragücü ile oynanacak karşılaşma öncesinde bu söylentileri rafa kaldırdı.

Sezonu hayal kırıklığı ve eli boş olarak kapamak istemeyen siyah-beyazlılar, başkent ekibi karşısında ilk maçta aldıkları 0-0’lık sonucu, kendi lehlerine değiştirmek istiyor. Taraftarının önünde Ankaragücü’nü eleyerek 23 Mayıs’ta yapılacak finale ulaşmak isteyen Kartal’da adeta seferberlik ilan edildi.

Futbolcular da, en azından Türkiye Kupası’nı alarak, bu sezon için kendilerini affettirmek amacında… Bu nedenle kendi aralarında toplantılar düzenleyen siyah-beyazlılarda özellikle tecrübeli isimler, gençleri motive etmek için çalışıyor.

Öte yandan Beşiktaş, vakit kaybetmeden Ankaragücü maçının hazırlıklarına başladı. Çaykur Rize karşısında görev yapanlar salonda rejenerasyonla dünü tamamlarken, diğerleri ise kondisyon ve taktik çalışması yaptı. Isınma koşuları ve şut çalışmasıyla başlanan idman, dar alanda oynanan çift kale maçla sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x